MOBILNÉ PARNÉ KOTOLNE DO 16 000 kg/h

Parné kotolne si vyžadujú špeciálnu konštrukciu a bezpečnostné opatrenia pre mimoriadne vysoké teploty a tlaky. Naši odborní technici Vám so všetkým ochotne poradia. Nezáleží na tom, čí potrebujete technologickú paru pre výrobné procesy alebo ide o centrálne vykurovanie - vždy pre vás nájdeme vhodné riešenie.

Moderné technológie pre efektívne vykurovanie

Naše mobilné kotolne na výrobu pary alebo horúcej vody (600 kg/hod.) a parné kontajnery (1 500 až 16 000 kg/hod) sú technicky najvyššou produktovou radou z celého portfólia nášho vozového parku kotolní. Konštrukcia kotolní je prispôsobená vysokým požiadavkám na bezpečnú prevádzku zariadení pracujúcich s vysokými teplotami a tlakmi. Uplatnenie si nachádzajú nielen pri výrobe pary v priemysle, ale aj pri vykurovaní bytových jednotiek či výrobných priestorov.

Prenájom mobilnej parnej kotolne firmy Hotmobil má veľa výhod

  • Rýchla dodávka
  • Spustenie do prevádzky v priebehu niekoľkých hodín od pristavenia kotolne
  • Garancia servisu v prípade poruchy
  • Ľahká obsluha, kotolňa je plne automatická
  • Možnosť voľby paliva: nafta, ĽVO, zemný plyn, propán
  • Všetky kotolne spĺňajú nemeckú normu DIN

Nepotrebujeťe investície

Ak je stav Vašej existujúcej kotolne havarijný, kotolňa si vyžaduje veľkú opravu alebo je, jednoducho, zastaraná a Vy nedisponujete dostatočnými finančnými prostriedkami na jej výmenu či generálnu opravu, dlhodobý prenájom môže byť pre Vás ideálnym riešením. Pritom nie je dôležité, či ide o kotolňu na pevné palivo alebo plyn. Zariadenie „financujete“ z prostriedkov, ktoré by ste inak vkladali do núdzových opráv a z úspor ktoré Vám ponúka prevádzka kotolne s modernou vykurovacou technológiou. Po dohodnutej dobe prenájmu sa kotolňa stane Vašim majetkom.

Konkrétnu ponuku pripravujeme na základe Vami zadaných parametrov a požiadaviek. Konzultácia a vypracovanie ponuky slúžia ako podklad pre Vaše rozhodnutie o prenájme. Sú bezplatné a nezáväzné.

Okrem prenájmu zabezpečujeme aj predaj všetkých uvedených zariadení a príslušenstva.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek - Kontakt