PORUCHA ALEBO REKONŠTRUKCIA KOTOLNE, VYKUROVACIEHO SYSTÉMU A TEPLOVODNÝCH ROZVODOV

Výpadok vykurovania počas zimného obdobia znamená: studené byty, žiadna teplá voda a veľa nervov. Obzvlášť v bytových domoch s vysokým počtom nájomníkov, v nemocniciach alebo v domovoch dôchodkov je potrebná rýchla pomoc. Použitím mobilnej kotolne sa znovu rýchlo obnoví zásobovanie teplom a dodávka teplej úžitkovej vody.

Rýchla pomoc 24 h denne / 365 dní v roku vďaka nášmu systému Network Delivery System (NDS), ktorý v najkratšom čase vyhľadá mobilné kotolňu s najbližším možným termínom dodania. Kotolňu vám priamo na miesto dodajú naši servisní technici, ktorý ju pripoja pomocou flexibilných a tlakovo stabilných hadíc k vašim rozvodom a uvedú ju do prevádzky. V prípade potreby aj ako dočasné riešenie na týždne alebo mesiace pri rekonštrukciách kotolne alebo teplovodných rozvodov.

Mobilné kotolne MOBILENERGY sú ideálnym riešením v prípade nečakanej poruchy aj ako prechodné riešenie na týždne alebo mesiace pri rekonštrukciách kotolne. Pre väčšie výkony alebo dlhodobejší prenájom máme k dispozícii aj kontajnerové kotolne HOTMASTER.

Konkrétnu ponuku pripravujeme na základe Vami zadaných parametrov a požiadaviek. Konzultácia a vypracovanie ponuky slúžia ako podklad pre Vaše rozhodnutie o prenájme. Sú bezplatné a nezáväzné.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

mobilna kotolna pre nudzove vykurovanie

Populárne produkty pre rekonštrukcie kotolní a teplovodných rozvodov: