MOBILNÉ KOTOLNE - PRENÁJOM MOBILNÝCH VYKUROVACÍCH ZARIADENÍ

Prenájom mobilnej kotolne je ideálnym riešením napríklad pre dočasné vykurovanie v prípade rekonštrukcie kotolne, núdzové vykurovanie pri poruche vykurovacieho systému, vysúšanie betónu, omietok a náterov na stavbách, tepelné spracovanie materiálov a surovín alebo ohrev fermentora bioplynovej stanice. Okrem vykurovania môžu byť použité aj na prípravu teplej úžitkovej vody. Mobilné kotolne máme vo výkonových radách od 150 do 950 kW.

V ponuke máme aj kontajnerové kotolne s výkonom 265 až 2500 kW.

Moderné technológie pre efektívne vykurovanie

Všetky naše mobilné teplovodné kotolne boli vytvorené v súlade s najnovšími trendmi a disponujú najmodernejšou vykurovacou technikou. Vďaka tomu garantujeme ekologickú, tichú a efektívnu prevádzku. Aby sme mohli aj v núdzovom prípade zaručiť hladký priebeh všetkých opatrení týkajúcich sa čo najrýchlejšej obnovy vašej výroby tepla, sú naše zariadenia podrobované neustálym kontrolám a pravidelným údržbovým prácam. Mobilné kotolne sú inštalované v prívesnom vozíku s celkovou hmotnosťou do 3,5t. Ich výhodou je ľahká a rýchla preprava, flexibilita a široká škála využitia.

Prenájom mobilnej kotolne MOBILENERGY má veľa výhod

  • Rýchla dodávka
  • Spustenie do prevádzky v priebehu niekoľkých hodín od pristavenia kotolne
  • Garancia servisu v prípade poruchy
  • Ľahká obsluha, kotolňa je plne automatická
  • Možnosť voľby paliva: nafta, ĽVO, zemný plyn, propán
  • Všetky kotolne spĺňajú nemeckú normu DIN

Konkrétnu ponuku pripravujeme na základe Vami zadaných parametrov a požiadaviek. Konzultácia a vypracovanie ponuky slúžia ako podklad pre Vaše rozhodnutie o prenájme. Sú bezplatné a nezáväzné.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek - Kontakt

Ukážka inštalácií mobilných kotolní: