MOBILNÉ KLIMATIZAČNÉ ZARIADENIA - PRENÁJOM

Maše mobilné klimatizačné zariadenia do 25 kW sú kompaktné a veľmi efektívne na chladenie pracovísk, rôznych priestorov a menších hál. Uplatnenie nájdu aj počas festivalov, podujatí alebo svadieb na dočasné chladenie priestorov alebo stanov. V ponuke máme zariadenia typu COOLFLEX, COOLSPOT a COOLSPLIT.

COOLFLEX

Najmenšie klimatizačné jednotky s výkonom 4kW

COOLSPOT

Výkonné klimatizácie s výkonom do 24kW

COOLSPLIT

Splitové klimatizácie s výkonom do 7 kW

Riešenia pre každú situácia

Vďaka širokej škále produktov a skúsenému tímu Vám navrhneme riešenie ktoré najlepšie zodpovedá vašim požiadavkám a finančným možnostiam. Či už potrebujete chladiť malú kanceláriu alebo o veľkú výrobnú halu máme pre vás k dispozícií na prenájom mobilné klimatizačné a chladiace zariadenia s výkonom od 4 do 250 kW. V prípade potreby je možné použiť kombináciu viacerých zariadení na dosiahnutie optimálneho výsledku.

 

Príklady použitia mobilných klimatizácií MOBILENERGY

Kancelárie

Efektívne pracovať pri letných horúčavách je takmer nemožné, riešením môže byť prenájom malej klimatizačnej jednotky COOLFLEX ktorá dokáže efektívne vychladiť aj väčšiu kanceláriu alebo konferenčnú miestnosť.

Výrobné haly

Vo výrobných halách zvyknú stúpať teploty v letnom období do extrémnych hodnôt. Práca v takýchto podmienkach je veľmi náročná. Vďaka zariadeniam COOLUNIT vieme s chladiť aj väčšie priestory. Ak je však klimatizácia celej haly neefektívna, máme k dispozícií klimatizačné zariadenia COOLSPOT vďaka ktorým vieme zabezpečiť chladenie vybraných pracovísk.

Podujatia

Na podujatiach sa väčšinou stretáva veľa ľudí na malom priestore čo spôsobuje prehrievanie priestoru. Hlavne v letnom období, či už sa podujatie koná v hale alebo vo veľkokapacitnom stane, klimatizácia je takmer nevyhnutnosť. MOBILENERGY disponuje výkonnými klimatizačnými a chladiacimi zariadeniami vďaka ktorým sa vaši hostia budú cítiť komfortne. Na otvorených priestranstvách určite poteší každého návštevník možnosť schladiť sa pri vodnej hmle.

Svadby

Pre úspešnosť každého podujatia ako aj svadby je dôležitý komfort účastníkov. Ak sa v letnom období koná svadba v budove alebo veľkokapacitnom stane bez klimatizácie je to hotová katastrofa. Vysoké teploty spojené s nadmernou konzumáciou jedla a alkoholu môžu spôsobovať aj závažné zdravotné problémy. Mobilné klimatizácie MOBILENERGY zabezpečia že sa Vy aj vaši hostia na svadbe budete cítiť príjemne a nebude vám nič brániť si tento deň užiť naplno.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek

Konkrétnu ponuku pripravujeme na základe Vami zadaných parametrov a požiadaviek. Konzultácia a vypracovanie ponuky slúžia ako podklad pre Vaše rozhodnutie. Sú bezplatné a nezáväzné.

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formuláru alebo volajte: 0911 031 111

 


*V prípade prenájmu prosím uviesť dobu prenájmu a miesto inštalácie