KONTAJNEROVÉ KOTOLNE DO 2500 kW

Prenájom mobilnej kontajnerovej kotolne je ideálnym riešením pre dočasné vykurovanie v prípade rekonštrukcie kotolne, núdzové vykurovanie pri poruche vykurovacieho systému, vysúšanie betónu, omietok a náterov na stavbách, tepelné spracovanie materiálov a surovín alebo ohrev fermentora bioplynovej stanice. Okrem vykurovania môžu byť použité aj na prípravu teplej úžitkovej vody.  Kontajnerové kotolne ponúkame vo výkonových radách od 265 až  po 2500 kW. Pre dosiahnutie väčších výkonov je možné kotolne spájať do kaskád.

V ponuke máme aj mobilné kotolne s výkonom 150 až 950 kW.

Moderné technológie pre efektívne vykurovanie

Všetky naše mobilné teplovodné kotolne boli vytvorené v súlade s najnovšími trendmi a disponujú najmodernejšou vykurovacou technikou. Vďaka tomu garantujeme ekologickú, tichú a efektívnu prevádzku. Aby sme mohli aj v núdzovom prípade zaručiť hladký priebeh všetkých opatrení týkajúcich sa čo najrýchlejšej obnovy vašej výroby tepla, sú naše zariadenia podrobované neustálym kontrolám a pravidelným údržbovým prácam. Kontajnerové kotolne sa montujú do 5-, 10- alebo 20-stopových kontajnerov. Na základe svojej robustnej konštrukcie sú vhodné pre vysoké výkony a dlhodobý prenájom.

Prenájom mobilnej kotolne firmy Hotmobil má veľa výhod

  • Rýchla dodávka
  • Spustenie do prevádzky v priebehu niekoľkých hodín od pristavenia kotolne
  • Garancia servisu v prípade poruchy
  • Ľahká obsluha, kotolňa je plne automatická
  • Možnosť voľby paliva: nafta, ĽVO, zemný plyn, propán
  • Všetky kotolne spĺňajú nemeckú normu DIN

Nepotrebujeťe investície

Ak je stav Vašej existujúcej kotolne havarijný, kotolňa si vyžaduje veľkú opravu alebo je, jednoducho, zastaraná a Vy nedisponujete dostatočnými finančnými prostriedkami na jej výmenu či generálnu opravu, dlhodobý prenájom môže byť pre Vás ideálnym riešením. Pritom nie je dôležité, či ide o kotolňu na pevné palivo alebo plyn. Zariadenie „financujete“ z prostriedkov, ktoré by ste inak vkladali do núdzových opráv a z úspor ktoré Vám ponúka prevádzka kotolne s modernou vykurovacou technológiou. Po dohodnutej dobe prenájmu sa kotolňa stane Vašim majetkom.

Konkrétnu ponuku pripravujeme na základe Vami zadaných parametrov a požiadaviek. Konzultácia a vypracovanie ponuky slúžia ako podklad pre Vaše rozhodnutie o prenájme. Sú bezplatné a nezáväzné.

Okrem prenájmu zabezpečujeme aj predaj všetkých uvedených zariadení a príslušenstva.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek - Kontakt