KOMPAKTNÉ VYKUROVACIE JEDNOTKY

Kompaktné vykurovacie jednotky do 100 kW sú veľmi flexibilní pomocníci pre akúkoľvek požiadavku na malom priestore. Vďaka kompaktnej konštrukcii vám ich špedičná firma dodá priamo na požadované miesto nasadenia.

Kompaktné vykurovacie jednotky:


Hotbox 50 kW

Hotbox 100 kW


Priamo a nepriamo výhrevné vykurovacie agregáty - najrýchlejšie zabezpečenie vykurovania a/alebo teplej vody (TÚV). Aj do 24 hodín!

Chýba Vám teplá voda na stavbe, chcete urýchliť sušenie betónu alebo omietky? Vypadlo Vám kúrenie? Blíži sa Vám termín pravidelnej revízie a odstávky vykurovacieho systému? Potrebujete kúriť a ohrievať vodu krátkodobo, sezónne alebo postupne teplo presúvať na rôzne miesta? Organizujete recepciu, event alebo vystúpenie vonku v stane či nejakej hale bez napojenia na zdroj energie?

Priamo alebo nepriamo výhrevné vykurovacie agregáty a ohrievače vody sú ľahko prenosné, majú malé rozmery a nízku hmotnosť. Dovezieme a pripojíme Vám ich v prípade potreby aj do 24 hodín. Ako zdroj energie využívajú ĽVO alebo plyn – propán. Ak sa rozhodnete pre propán, dovezieme Vám ho v plynových fľašiach, v príp. väčšej spotreby zabezpečíme inštaláciu propánového zásobníka.

Okrem prenájmu zabezpečujeme aj predaj všetkých uvedených zariadení a príslušenstva.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek - Kontakt