KLIMATIZÁCIA A VYKUROVANIE PRE PODUJATIA A VEĽKOKAPACITNÉ STANY

Dobrá klíma veľkou mierou prispieva k úspechu podujatí, ktoré sa konajú v stanoch alebo v halách. Mobilné vykurovacie a klimatizačné zariadenia sa pri takých udalostiach starajú za pomoci konštantného výkonu a regulácií teploty o požadovanú klímu v stanoch a halách. Okrem chladenia a vykurovania stanov vieme zabezpečiť aj prípravu teplej úžitkovej vody pre sprchy na festivaloch.

MOBILENERGY má v ponuke širokú škálu zariadení vďaka čomu vieme zákazníkovi navrhnúť riešenie pre klimatizáciu či vykurovanie, ktoré najviac zodpovedá jeho predstavám či technologickým a finančným možnostiam.

Konkrétnu ponuku pripravujeme na základe Vami zadaných parametrov a požiadaviek. Konzultácia a vypracovanie ponuky slúžia ako podklad pre Vaše rozhodnutie o prenájme. Sú bezplatné a nezáväzné.

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek.


Zariadenia na vykurovanie a prípravu teplej vody pre eventy, stan a haly


Klimatizácia a chladenie pre stany, haly a eventy:

V ponuke máme rôzne systémy určené na klimatizáciu a chladenie malých aj veľkých stanov. Klasické kompresorové chladenia COOLUNIT, COOLSPOT A COOLSPLIT  sa vyznačujú veľkým chladiacim výkonom. Alternatívou k tomu sú chladiace zariadenia EVOCOOL T   ktoré fungujú na báze vyparovania vody, čiže adiabatické chladenie. Výhodu sú hlavne nižšie prevádzkové náklady. V lete na terasách a na festivaloch príjemne osvieži aj vodná hmla systému EVOCOOL EVO a SERIAL ktoré sú založené na systéme vysokotlakového rozprašovania vody.

Na podujatiach a festivaloch často vzniká problém so skladovaním potravín v čom Vám pomôžu naše mobilné chladiace a mraziace miestnosti